Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
CETTRA, s. r. o. Menu

Servis a opravy radiostanic a vysílaček Motorola

4. 4. 2004

Technická podpora pro vaše profesionální radiostanice, PMR vysílačky, radiové sítě, paging … Pokud vlastníte radiostanice Motorola, PMR vysílačky, nebo pagery nesoucí značku MOTOROLA jistě víte, že vydrží mnoho. Bohužel se může stát, že se vám jednoho dne porouchají, potřebují údržbu, nebo změnit provozní parametry.

 

 

Z těchto důvodů nabízíme na většinu zařízení Motorola, které bylo dodáváno do České republiky, technickou podporu v rozsahu provádění oprav, provozního servisu, změn provozních parametrů, revizí atd. Kromě toho zajišťujeme i podporu informační a poradenskou.

Kontaktujte nás pro další informace o možnostech servisu Vašeho radiokomunikačního zařízení.

 

 

Štítky: Podpora

Přidat nový komentář

Osobních údajů

Komentáře

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda opravujete i radiostanice co už se nějakou dobu neprodávají jedna se p040. Děkuji za odpověď

Michal

2. 5. 2021 17:25

Dobrý den, mám jednu PMR vysílačku Motorola TLKR T82, Při pokusech o DX spojení na kopcích, jsem zjistil, že stanice má méně než poloviční vyzařovací výkon, než jiné, např Mot. T6, Mot. T42, či Sencor SMR600. Doma jsem pak měřením, pomocí orientačního měřiče výkonu PMR antén zjistil, že stanice Mot. T82, má skutečně o hodně menší vyzařovací výkon, než ostatní. Prosím o sdělení, zda můžete stanici prověřit, případně opravit. Děkuji za odpověď, Jan Koláček, Nýrsko.

Jan Koláček

19. 1. 2021 09:04

Dobry den nedavno jsem koupil Vysílač Motorla GP-UV 650.Prosím nebyl by manual v češtině.Zaplatim všechny výlohy.Děkuji

Miroslav Valchář

11. 11. 2020 22:50

Dobrý den:vlastím Motorolu TLKR T6 a mam opotřebená tlačítka s popisy funkcí nemáte náhradní.

Ludvík Kohoutek

30. 4. 2019 20:17