Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
CETTRA, s. r. o. Menu

Motorola Solutions

15. 5. 2021

Motorola Solutions INC - radiostanice R7 FKP

Společnost Motorola Solutions
Inovace v oblasti komunikace a bezpečnosti

Motorola Solutions je globální společností s centrálou v USA, která se specializuje na poskytování komunikačních a bezpečnostních řešení pro podniky a veřejnou bezpečnost. Od svého založení v roce 1928 si společnost Motorola vydobyla pověst inovátora a lídra v oblasti bezdrátové komunikace a technologií.

Motorola Solutions se zaměřuje na vývoj a dodávku komunikačních systémů založených aktuálně například na standardu DMR a TETRA, mobilních zařízení, softwaru a služeb pro různé odvětví, včetně veřejné bezpečnosti, průmyslu, energetiky, dopravy a dalších profesionálních oblastí. Společnost je známá svými robustními a spolehlivými produkty, které umožňují bezproblémovou komunikaci a zabezpečení kritických operací.


Jedním z hlavních odvětví, ve kterém působí Motorola Solutions, je veřejná bezpečnost. Společnost vyrábí komunikační zařízení a systémy vhodné pro policii, hasičské sbory, záchranné služby a další složky veřejné bezpečnosti. Tyto produkty, jako jsou radiostanice, radiové systémy a jiné mobilní komunikační zařízení, umožňují rychlou a spolehlivou komunikaci mezi jednotlivými složkami a koordinaci při krizových situacích. Motorola Solutions tak přispívá k zajištění veřejného pořádku a ochraně občanů.

V průmyslovém odvětví Motorola Solutions poskytuje komunikační a bezpečnostní systémy pro velké ale i malé podniky a organizace. Produkty vyráběné společností Motorola Solutions umožňují efektivní a spolehlivou komunikaci mezi zaměstnanci, sledování a řízení vozidel a zařízení, monitorování prostředí a další potřeby průmyslových zákazníků. Společnost pomáhá zlepšovat produktivitu, bezpečnost a výkon organizací různých velikostí a odvětví.

Radiostanice Motorola MOTOTRBO™ a další komunikační zařízení vyráběné společností Motorola Solutions jsou považovány za nejlepší na světě z několika důvodů:

  • Dlouhá historie a zkušenosti ve vývoji bezdrátového komunikačního zařízení
  • Vysoká kvalita produktů, spolehlivost a odolnost vůči náročným podmínkám.
  • Stálý důraz na inovace a technologický pokrok.
  • Široká škála produktů včetně originálního a rozšiřujícího příslušenství, služeb pro různá odvětví.
  • Profesionální zákaznická podpora a služby, dlouhletý pozáruční servis. 

Tyto faktory společně přispívají k tomu, že radiostanice a komunikační zařízení od Motorola Solutions jsou dlouhodobě preferovanou volbou pro organizace, které vyžadují spolehlivou a efektivní komunikaci ve výkonných profesionálních prostředích.

 

Ruční vysílačky Motorola MOTOTRBO Mobilní radiostanice Motorola MOTOTRBO Repeatery Motorola SLR Náhradní díly a příslušenství

Přenosné radiostanice

ruční vysílačky Motorola MOTOTRBO™ použitelné kdekoliv

Mobilní radiostanice

Vysílačky určené pro montáž do vozidel, nebo jako pevné pro dispečerská pracoviště

Repeatery

technologie pro radiové systémy

Originální příslušenství

jako jsou baterie, sluchátka, nabíječe, náhradní díly a software

 

Další informace - stránky společnosti Motorola Solutions 

 

Štítky: Podpora