Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
CETTRA, s. r. o. Menu

IP Site Connect pro systémy Motorola Mototrbo™

30. 6. 2016

IP Site Connect MOTOTRBO™

Motorola uvolněním nové verze firmware 1.4 pro digitální DMR radiostanice (vysílačky) řady Motorola Mototrbo™ nabídla i možnost propojení repeaterů Motorola řady DR, MTR a SLR řad prostřednictvím standardní IP sítě. Toto řešení pod názvem MOTOTRBO IP Site Connect dovoluje propojit až 15 repeaterů prostřednictvím LAN nebo WAN IP sítí. K realizaci takto propojeného systému není potřeba žádné další zařízení. Aktuálně dodávané repeatery Motorola a digitální radiostanice připojení do systému IP Site Connect podporují bez jakéhokoliv dalšího nákladu. Pro typ DP1400 je nutné podporu pro IP Site Connect dokoupit formou softwarového klíče.

Díky řešení IP Site Connect spolu mohou komunikovat uživatelé prostřednictvím digitálních radiostanic, ať jsou kdekoliv na světě. Stejně tak je možné takto pokrývat signálem např. složitější komplexy budov, kde je nutné použít více repeaterů pro zajištění spolehlivého pokrytí. Požadavek na minimální garantovaný datový tok je 175kbps (downlin/uplink) pro master a 160 kbps pro slave repeater Motorola SLR 5500 s odezvou do 500ms což může plnit i standardní ADSL připojení.

V mezi lokalitami propojenými pomocí řešení IP Site Connect je možné přenášet hovorová spojení, ale i krátké textové zprávy, nebo data. Radiostanice s novou verzí firmware podporují roaming a uživatel tedy při přechodu mezi jednou a druhou lokalitou nemusí ani přepínat kanálový volič. Radiostanice si sama vyhledává silnější signál.

Starší radiostanice a repeatery pro systém Motorola Mototrbo toto řešení mohou podporovat díky možnosti jednoduchého nahrazení starší verze firmware.

IP Site Connect - brožura se základním popisem funkcí (anglicky) Další informace IP Site Connect - brožura se základním popisem funkcí, anglicky, PDF
Motorola SLR5500 – digitální repeater pro systém Motorola Mototrbo

Štítky: Podpora