";} /*B6D1B1EE*/ ?>

Hledat

Novinky v e-shopu

PMLN7089
3 638 Kč
3 006 Kč bez DPH 0 Kč

Společnost CETTRA, s. r. o. je certifikovaným obchodním partnerem společnosti MOTOROLA Solutions v segmentu profesionálních radiostanic a PMR vysílaček - Motorola Radio Solutions Authorized Reseller.

 

P14XTA03A1AH
Motorola XTNiD

8 382 Kč
6 927 Kč bez DPH 0 Kč


PMR vysílačky Motorola XTNiD je možné používat v hlučném prostředí, kde obstojí díky výkonnému reproduktoru (2000mW) ale i speciálnímu filtru pro redukci hluku a šumu vysílaného hovoru. To vše jsou funkce a možnosti, které jiné PMR vysílačky nemohou nabídnout. Radiostanice Motorola XTNiD patří do řady Motorola XTNI a oproti jednodušší variantě XTNi nabídí XTNiD navíc displej zobrazující číslo kanálu a dále provozní stavy radiostanice. Dále čelní tlačítka slouží k připínání mezi kanálovými pozicemi, pro nastavení provozních stavů a parametrů.

PMR vysílačka (radiostanice) Motorola XTNiD model P14XTA03A1AH se prodává v balení, které obsahuje vysílačku - jeden kus PMR vysílačky (radiostanice) Motorola XTNiD, nabíjecí baterii RLN6351 1100 mAh LiIon pro až 16 hodin provozu, stolní rychlonabíječ (lze nabíjet i samostatné baterie), klips na zavěšení radiostanice na opasek a návod k obsluze. K radiostanici je možné dodat jako příslušenství i LiIon baterii RLN6305 s kapacitou 2200mAh pro až 32 hodinový provoz, nebo adaptér pro standardní AA tužkové baterie. Stejně tak je možné dodat nabíječ, ve kterém je možné najednou nabíjet 6 vysílaček Motorola XTNiD nebo XTNi.

Radiostanice (vysílačky) Motorola XTNiD je možné volně a bezplatně používat v pásmu PMR446 v ČR ale i ve většině států Evropy (EU a další sousedící státy). U nás je bezplatný a volný provoz těchto vysílaček upraven Všeobecným oprávněním č. VO-R/3/07.2005-16 k využívání radiových kmitočtů a k provozování zařízení PMR446 vydaným Českým telekomunikačním úřadem.

Výkon a pokrytí
Vysílací výkon 0,5W u radiostanice (vysílačky) Motorola XTNiD může zajistit spojení až na vzdálenost 9km v závislosti na terénu a provozních podmínkách. Při provozu vysílaček v zastavěných oblastech, v budovách, v kopcovitém terénu atd. může být dosah značně omezený.

Variabilita nastavení
Vysílačky Motorola XTNiD je možné nastavit v programovacím režimu na kanály a kódy obvyklé u PMR vysílaček. Nastavení je pak vázáno na kanálové pozice stejně jako u profesionálních radiostanic. Jedinečná je v tomto segmentu možnost kopírovat nastavení vysílaček z jedné do druhé pomocí USB kabelu. Vysílačky Motorola XTNiD je možné konfigurovat pomocí servisního softwaru z PC. Konfiguraci je pak možné kopírovat do jednotlivých vysílaček stejně jako je tomu u profesionálních radiostanic. Díky volně stažitelnému software je možné zakázat uživatelskou konfiguraci vysílaček.

LED indikátor
Tří barevný LED indikátor zajišťuje uživateli rychlý přehled o provozních stavech (vysílání, příjem, scan, stav baterie, programovací režim atd.)

VOX a iVOX – vysílání ovládané hlasem
S volitelným audio příslušenstvím které podporuje VOX je možné použít vysílačku Motorola XTNiD pro vysílání ovládané hlasem. Pokud uživatel promluví na mikrofon, vysílačka automaticky vysílá hovor. Pokud uživatel nemluví, vysílačka je na přijmu. Jedná se o obdobu hands-free. Citlivost mikrofonu pro VOX je možné nastavit pomocí servisního software. Funkce iVOX dovoluje použít pro VOX režim samostatnou vysílačku Motorola XTNiD bez jakéhokoliv dalšího příslušenství. ProVOX provoz se používá pouze vestavěný mikrofon radiostanice.

Kanálový volič
K jednotlivým pozicím 16 kanálového přepínače je možné v programovacím módu přiřadit některý z 8 standardních PMR446 kanálů a dále některý z 38 analogových nebo z 80 DPL kódů.

Pojmenování kanálů
Kanálové pozice je možné libovolně pojmenovat např. názvy skupin, zákazníků atd. Používání vysílačky Motorola XTNiD je pak přehlednější.

Programování přes čelní panel
Pět programovatelných tlačítek vysílačky Motorola XTiD umožní rychlý přístup k funkcím a možnostem jako je Vyzváněcí tón, Monitor, Scan, Utajovač a Rychlý přístup na kanál.

Vysílačky Motorola XTNi mohou spolupracovat s jinými PMR vysílačkami při shodném nastavení kanálu a kódu. Použít jdou například s vysílačkami Motorola TLKR T7, TLKT T7, XTR446, T5622, T5522, T6222, TA200 atd.

Parametry

  • Počet kanálů: 8
  • Kmitočet: PMR 446
  • Hmotnost: 244 g
  • Rozměry: 115.6 x 57.6 x 40.5 mm


Dostupnost

Dodáváme během:

10d.gif
PDFTiske-mail