";} /*B6D1B1EE*/ ?>

Hledat

Novinky v e-shopu

PMLN7089
3 638 Kč
3 006 Kč bez DPH 0 Kč

Společnost CETTRA, s. r. o. je certifikovaným obchodním partnerem společnosti MOTOROLA Solutions v segmentu profesionálních radiostanic a PMR vysílaček - Motorola Radio Solutions Authorized Reseller.

 

Motorola P100 serie – novinka v přenosných radiostanicích

 

Společnost MOTOROLA přichází s novými přenosnými profesionálními radiostanicemi Motorola P165 a Motorola P185. Nové vysílačky Motorola P 165 s P 185 tak doplňují řadu jednoduchých a velmi oblíbených radiostanic CP řady jako je CP040, CP140 atd.

Nové radiostanice Motorola P100 řady

Výhodou nových radiostanic (vysílaček) Motorola CP165 a CP185 jsou menší rozměry a hmotnost, větší počet kanálových pozic (99) a displej zobrazující informace o aktuální kanálové pozici, stavu a nastavení některé z funkcí radiostanice. Na čelním 8 znakovém displeji se také zobrazuje informace o stavu baterie, síle přijímaného signálu. Díky nastavitelným funkcím je možné změnit úroveň vysílacího výkonu pro kanálovou pozici, zobrazit seznam kanálů nebo popisů kanálů, zapnout a vypnout Scan, nastavit a ovládat utajovač hovorů, zapnout nebo vypnout PL/DPL kód (CTCSS resp. podtónový squelch) pro vybraný kanál atd. Nové radiostanice (vysílačky) podporují signalizaci založenou na DTMF standardu. Podporováno je adresné volání pro jednotlivé stanice a také skupinové volání. Radiostanice umí volání inicializovat i dekódovat. Podporováno je i zobrazování ID volající stanice.

Radiostanice Motorola P165 a P185 (pokud je to softwarově povoleno) nově podporují v programovacím módu (bez nutnosti připojení k počítači) možnost uživatelsky nastavit funkce pro boční a přední funkční tlačítka, definovat citlivost mikrofonu, přijímače, VOXu. Je také možné měnit omezení délky na jedno zaklíčování (TOT), nastavit scramblování (utajovač) pro jednotlivé kanály, definovat volací seznam pro DTMF, nastavit šetřič baterií, typ připojené baterie atd.

Vysílačky jsou díky své ceně a jednoduchosti vhodné především pro použití na volně přístupných, neplacených kmitočtech pro každodenní práci v halách, skladech, pro práci geometrů, montážních firem nebo i dobrovolných hasičů.

Radiostanice nové Motorola P řady mají stejný audio konektor jako aktuálně prodávaná CP řada. Stejné audio příslušenství tak lze použít i u (nebo od) starších Motorola P040, P080, GP300, P110 radiostanic, které mají dvojitý jack konektor. Stejné jsou i antény Naopak neslučitelné jsou nabíječe, baterie, pouzdra.

Další informace:

PDF Tisk Email